O nas

Ze sportem jestem związany od dziecka. W dzieciństwie najczęściej była to beztroska przygoda. Zabawy w bieganie przed siebie. Tam i z powrotem, gdzie sięgał wzrok i starczało odwagi. Później bieganie z za dużym rowerem u boku. Następnie jazda na tym rowerze, już znacznie dalej niż można było dobiec. Pierwszy poważny jednoślad pojawił w połowie lat dwutysięcznych. Otworem stanęły szlaki i góry, w które te szlaki prowadziły. Eksplorowałem Góry Bystrzyckie, Orlickie, Złote, Bialskie, Masyw Śnieżnika. Wtedy cyklista na tamtejszych szlakach to była egzotyka i nowość. Nabijałem kilometry i przewyższenia bez celu. Bez licznika, GPS, stravy i KOM’ów. Esencja przygody ze sportowym zacięciem. Poznawałem miejsca i cieszyłem się nimi.

Po kilkunastu latach przygód i doświadczeń z wieloma dyscyplinami sportu, znalazłem coś co łączy w sobie wiele z dotychczas zdobytych doświadczeń. Uprawiane wcześniej wyczynowo sporty wytrzymałościowe – biegi górskie oraz lekkoatletyka zbudowały solidną bazę. Zapoznanie się ze światem rowerów przełajowych i cyclocrossu w 2016 roku odrodziło miłość do roweru. Kolarstwo w formule przygodowej oraz rowery typu gravel pozwoliły połączyć to wszystkie elementy w jedną, pasującą do siebie całość. W moim subiektywnym odczuciu, takie połączenie oferuje najwięcej swobody i dostarcza mnóstwa przeżyć. Do aktywności nie podchodzę już z takim zacięciem i duchem rywalizacji, jak kiedyś. Jednocześnie czerpię z tego niemniejszą przyjemność i satysfakcję. Wciąż odkrywam nowe miejsca i ścieżki, ale patrzę na nie już z nieco innej perspektywy. Chcę dzielić się nimi z innymi!

Zauważyłem, że dzielenie się tym co znam oraz przeżywanie przygód razem pozwala czerpać z nich znacznie więcej satysfakcji. Widząc uśmiech przez pot, kurz a niekiedy łzy i błoto na czyjejś twarzy jestem szczęśliwy. Budują się między nami silne relacje. Zapraszam Was do wspólnych przeżyć i przygód. Nie zawsze będzie lekko, wygodnie i z górki. Jednak jestem pewien, że zrekompensują Wam to okoliczności przyrody i przeżycia, po których pozostaną wspomnienia na wiele lat. Jestem przekonany, że jeśli spróbujecie to ciężko Wam będzie przestać i nie wracać. Zresztą, sprawdźcie to i przekonajcie się sami!

mateuszpodpis

Sleep in Absolute Peace Wake up to Bright Sunshine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Numbers Speak for Themselves

0 +
Satisfied Clients
0
Years of Experience
0
Completed Projects

Click Edit Button to Change This Text. Lorem Ipsum Dolor Sit Amet, Consectetur Adipiscing Elit. Ut Elit Tellus, Luctus Nec Ullamcorper Mattis, Pulvinar Dapibus Leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa.

Excepteur Sint Occaecat Cupidatat Non Proident, Sunt in Culpa Qui Officia Deserunt Mollit.

Przewiń do góry